Yuvamdaki Düşman 2. Bölüm

Yuvamdaki Düşman Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/LUGFso

Yuvamdaki Düşman; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

‘Yuvamdaki Düşman’ın başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyor. Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir araya geliyor.

Yuvamdaki Düşman Sosyal Medya Hesapları

▶ http://www.facebook.com/yuvamdadusman
▶ http://www.twitter.com/yuvamdadusman
▶http://www.instagram.com/yuvamdadusman

Tags: yuvamdaki dusman, yuvamdaki düşman 2 bölüm, yuvamdaki düşman 2.bölüm, yuvamdaki dusman 2 bolum, yuvamdaki düşman, yuvamdaki düşman fragmanı, yuvamdaki dusman 2, show tv, yuvamdaki düşman bölüm izle, yuvamdaki dusman fragman, yuvamdaki düşman 2, yeni dizi, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan, Pelin Öztekin, tek parça, dizi, hd, full izle, yddzfull
Become a FAN and show your support!

RELATED