6 months ago

Jet Sosyete 28.Bölüm - Kamera Arkası

İlayda, Ozan’a Murat Boz’la birlikte olduğunu söyler. Ozan buna ikna olmayarak bu durumun peşine düşer ve Murat Boz’un, İlayda’ya son derece ilgili ve şefkatli olduğunu görür. Ancak her şeye rağmen İlayda, oynadığı oyunun ortaya çıkmasına engel olamayacaktır.

Alara, bir arkadaşının düğününe Gündüz’le birlikte gitmek ister. Gündüz, bu durumun ilişkide başka bir boyuta geçilmesi anlamına geleceğini düşünerek düğüne gitmeme yollarını arar. Bunun üzerine Alara, eski bir arkadaşı ile gitmeye karar verir ama bu durum da Gündüz’ün kıskançlık krizleri geçirmesine yol açar.

Kumsal, Talip’in davranışlarının sebebinin ona yapılan bir büyü olduğunu düşünür. Şennur da Kumsal’ın öyle sanmasını istediği için bu fikrini destekler fakat pişman olur.

Ofistekiler bu senenin yeni ilkbahar koleksiyonunu hazırlamaya başlar ve Cengiz’in renk körü olduğunu fark ederler. Bu gerçeği İlaydaların şirketiyle anlaşma yapana kadar hem İlayda’dan hem de üzülmesin diye Cengiz’in kendisinden saklamaya çalışırlar.

Gizem, “Gizem’li Günler”in çekimlerine tam gaz devam eder fakat reytingleri arttırmak ve programı Şennur’a kaptırmamak için bir şeyler yapmak zorundadır. Safiye’yle planlar yaparlar. Gündüz ve Yıldız da yardım eder ama sonunda her şey ortaya çıkar.


Jet Sosyete resmi hesapları:
https://www.instagram.com/jetsosyete/
https://www.facebook.com/jetsosyete
https://www.twitter.com/jetsosyete_tv
https://www.youtube.com/jetsosyete#jetsosyete #gülsebirsel #bkm

Tags: jet sosyete, jet sosyete 2. sezon, jet sosyete yeni bölüm, jet sosyete tv8, gülse birsel jet sosyete, çağlar çorumlu, cengiz bozkurt, jet sosyete izle, jet sosyete son bölüm, jet sosyete full izle, jet sosyete 2.sezon 13.bölüm, jet sosyete 2.sezon 13.bölüm izle, jet sosyete 2.sezon 13. bölüm full hd tek parça, Jet Sosyete 2.Sezon 13. Bölüm Full HD Tek Parça, jet sosyete murat boz, murat boz jet sosyete, jet sosyete kamera arkası, kamera arkası
Become a FAN and show your support!

RELATED